Suntem in continua extindere si cautam colegi priceputi si cu care sa ne intelegem bine. Iti oferim un mediu in care vei invata multe, un salariu motivant si un program de lucru flexibil. Alege jobul in care consideri ca te incadrezi si trimite-ne CV-ul tau pe adresa office@bdmsoft.com
Responsabilitati
- programarea de site-uri si aplicatii;
- realizarea de site-uri;
- realizarea de module noi pentru aplicatiile create;
- proiectarea de baze de date si aplicatii;
- research pentru tehnologii, platforme, frameworkuri noi;
- research pentru identificarea, selectarea si implementarea de module provenite din exteriorul firmei;
- colaborare cu colegii care se ocupa de Web Design, Front-End Development, Customer Service;
- intocmirea zilnica a rapoartelor de activitate;
- manifestarea unui interes constant in a-ti imbunatati cunostintele.

Cerinte
- experienta practica de minim 1 an in dezvoltarea de site-uri sau aplicatii cu PHP si MySQL;
- cunostinte practice de HTML, CSS, Javascript, jQuery;
- cunoasterea principiilor OOP si MVC;
- cunostinte bune de limba engleza.
Avantajul tau daca ai:
- experienta cu un framework PHP;
- experienta cu HTML5 si mobile development;
- cunosti alte limbaje de programare (Java, Python, C# etc.);
- cunostinte de Linux;
- cunostinte despre CMS-uri cum ar fi Magento, Wordpress, Drupal.

Beneficii Oferite
- salariu bun;
- bonusuri in functie de performante;
- atmosfera relaxata;
- poti asculta muzica (in casti);
- proiecte interesante si variate;
- timp alocat saptamanal pentru cercetare si dezvoltare;
- cafea (expressor), ceai, apa minerala si plata, etc;